פלטפורמת Salesforce מדורגת כחברה מספר 1 בחדשנות

בחברת Salesforce, הערך המרכזי של חדשנות הוא הגורם המניע את העבודה שלנו מדי יום יחד עם הערכים של אמון, צמיחה ושוויון. זאת הסיבה שאנו נלהבים לבשר שפורבס דירג פעם נוספת את Salesforce כחברה החדשנית ביותר בעולם בשנת 2017.

כשחברת Salesforce נוסדה ב-1999 בדירה בסן פרנסיסקו, המטרה שלנו הייתה לשנות את התעשייה. ב-18 השנים האחרונות הצלחנו להפוך את החדשנות למוקד של כל מה שאנחנו עושים. תודות להתמקדות זאת, Salesforce הפכה את הטכנולוגיות לחברות לדמוקרטית יותר והפכה את הענן, המובייל, הרשתות החברתיות, האינטרנט של הדברים וכעת בינה מלאכותית לזמינים לכל החברות ללא חשיבות לגודלן. על ידי הצעת כלים טכנולוגיים חדשניים חזקים בהתמדה לכל הלקוחות שלנו, סיפקנו להם כוח לעבוד חכם יותר, לקבל החלטות במהירות רבה יותר ולהתחבר ללקוחות שלהם בדרכים חדשות לחלוטין.

זה היה נפלא להיות חלק מצמיחת Salesforce החל מסטרטאפ קטן בדירה ועד לחברה ברשימת 500 החברות הגדולות בעולם שמעסיקה 28,000 עובדים ברחבי העולם. הדבר שממשיך להרשים אותי היא העובדה שלמרות הצמיחה המהירה שלנו, אנחנו עדיין מחדשים כמו הסטרטאפ הקטן בדירה בטלגרף היל. הנה מספר דרכים שבהן שמרנו על קצב החדשנות הזה במשך 18 שנה:
  • הקשבה ללקוחות שלנו: הלקוחות שלנו מספרים לנו שהם מעוניינים לשנות את העסקים שלהם. אנחנו מקבלים השראה מהלקוחות שלנו כל הזמן וקשובים לאן שהם רוצים להוביל את החברות שלהם. שיחות אלו משפיעות על החדשנות שלנו ומביאה את Salesforce לשיאים חדשים.
  • לשמור על אופן חשיבה של מתחיל. על ידי זה שאתם שומרים על חשיבה של מתחילים, אתם בוחנים רעיונות וטכנולוגיות חדשים כל העת, על מנת לבדוק לאן תרצו לפנות בשלב הבא. צורת חשיבה זאת של מתחילים סייעה לנו לאמץ מגמות חדשות ולרתום מגמות אלו על מנת ליצור כלים חדשים מדהימים עבור הלקוחות שלנו, כמו Salesforce Einstein.
  • בנו את זה פשוט, במהירות ונכון בפעם הראשונה. זה היה המוטו שעלה אצל הצוות שלנו בדירה בטלגרף היל וזה עדיין מניע אותנו כיום. המחשבה הזאת מנחה אותנו כשאנו יוצרים תוכנה וכך הצלחנו לספק טכנולוגיה גמישה, יעילה וקלה לשימוש ללקוחות שלנו.
Salesforce מתרגשת לחגוג את השנה השביעית ברציפות ברשימת החברות החדשניות ביותר של פורבס, עם הטמעת התובנות האלו, וזאת הפעם החמישית שלנו במיקום הראשון. מאז שפורבס התחילו עם הרשימה, Salesforce דורגה באחד משני המקומות הראשונים כל שנה!