הפתרון שלנו לגיבוי ושחזור SalesForce

פתרון הגיבוי בענן של חברת Asigra מתוכנן לתת לכם את היכולת להגן על כל המידע שלכם, בין אם הוא נמצא ביישומים מבוססי תוכנה כשירות, כמו Office 365 של מיקרוסופט, Salesforce או Google Apps, על שרתים וירטואליים או פיזיים, או בהתקני קצה. קל לבחון ולבחור ברמת ההגנה המתאימה לכל אחד ממקורות המידע שלכם על פי הערך שלהם לעסק שלכם באמצעות גיבוי הענן של Asigra. גיבוי הענן של Asigra מציע למנהלי מערכות Salesforce את היכולת לתזמן בקלות גיבויים אוטומטיים לכל המידע של החברה, כמו מידע על הלקוחות שנמצא במהדורות Enterprise ו- Unlimited ב- Salesforce.com. ללא מגבלות של גודל המידע, גיבוי הענן של Asigra מציע לארגונים את היכולת להתאים אותו לפי הגודל הנדרש בקלות, כדי לענות על צרכי הארגון כיום ובעתיד.

Asigra - גיבוי סיילספורסבמידה והארגון שלכם מנצל את היתרון של יישומים ופלטפורמות של תוכנה כשירות, סביר להניח שאתם מסתמכים על הספק שלכם שיגן על המידע שלכם, שהוא לב העסק שלכם. גיבוי הענן של Asigra מאפשר לכם לקחת שליטה על גיבוי המידע שנוצר בפלטפורמת סיילספורס. גיבוי הענן של Asigra הינו פלטפורמת גיבוי ושחזור ברמה הגבוהה ביותר שמאפשרת לכם לגבות את המידע מענן סיילספורס שלכם לענן הפרטי הארגוני, הענן של ספק השירות המנוהל, ענן היברידי או שניהם. עם גיבוי הענן Asigra אתם נהנים משלוות נפש שהמידע החיוני לעסק שלכם מוגן.

אם הארגון שלכם משתמש ב- Salesforce.com אז המידע הקריטי שלכם, בין אם זה מידע של לקוחות, לקוחות פוטנציאליים, שיווק ומכירות, נמצא בענן Salesforce.com. אסור לכם להסתמך על סיילספורס שיגבו וישחזרו במהירות את המידע שהארגון שלכם מסתמך עליו. מידע שהוא שלכם הוא כזה, אפילו אם הוא נמצא בפתרון של תוכנה כשירות. משום כך, עליכם ליישם את הפתרון של חברת Asigra כפתרון הטוב ביותר להגנה על כל המידע שלכם בכל מיקום שהוא. בצעו גיבויים גרנולריים על מנת לשחזר במהירות מידע מגיבוי בענן במערכת Asigra, המאפשרת לכם להגדיר נהלי גיבוי שונים לסוגי מידע שונים שנמצאים במערכת Salesforce. אתם יכולים להגדיר זמני גיבוי שונים, נהלי שימור ובחירה של מספר דורות המידע שתרצו לשמור במאגרי הגיבוי.

מערך הגיבוי של פלטפורמת Salesforce תומך בשחזור גרנולרי / ברמת פריט. תכונה זו מאפשרת למשתמשים לשחזר טור אחד או יותר מתוך טבלה נבחרת לעומת שחזור ברמת טבלה שלמה. בנוסף, אפשר להמשיך מחדש תהליכי שחזור שנקטעו במערכת Salesforce מהנקודה שבה הם הופסקו. ניתן גם להגדיר במערך הגיבוי של Salesforce אפשרות דילוג על גיבוי של טבלאות מערכת Salesforce שכבר נכללו אוטומטית בגיבוי של גרסאות קודמות של גיבוי הענן של Asigra. ניתן  לבחור שלא לכלול טבלאות אלו [בגיבוי] במידה ולא ניתן לשחזר אותן לחלוטין. מצד שני, ניתן לשחזר טבלאות אלו למיקום אחר. Asigra תומכת גם בשחזור גיבוי של מידע במערכת Salesforce בקובץ בפורמט CSV. אפשר להגדיר שמערך הגיבוי של Salesforce ישתמש באפשרות של Salesforce Bulk API לגיבוי ושחזור. דבר זה מקטין למינימום את מספר השאילתות ל-API ומגביר את מהירות העיבוד. Asigra, מערכת הגיבוי של Salesforce מאפשרת גם לשמר את קשרי הטבלאות במערכת Salesforce ולמנוע יצירת פריטים כפולים.

פשטו אפילו את ניהול הגיבוי המורכב ביותר באמצעות הממשק האינטואיטיבי של Asigra .Asigra מתייחסת למידע במערכת Salesforce בדיוק כמו למידע המאוחסן על שרתים מקומיים, דסקטופים ולפטופים במשרדי החברה. גיבוי הענן של Asigra חוסך לכם זמן היות ואין לכם צורך להתעסק בסקריפטים, עיבוד מסמכים ומתודולוגיות שאולי השתמשתם בהן כדי להגן על המידע שנמצא ביישומים / פלטפורמות מבוססות-ענן אחרות. אתם יכולים להגדיר ולהריץ גיבויים באמצעות תהליך פשוט ואינטואיטיבי.

שחזור המידע במערכת Salesforce באמצעות פתרון גיבוי הענן של Asigra הוא פשוט באותה המידה [כמו הגיבוי]. באמצעות סדרה פשוטה של הקלקות, אתם יכולים לשחזר את המידע ב-Salesforce במיקום המקורי שלו מבלי להעלות קבצים מרובים או לייבא פריטי מידע רבים. הגנו על הגיבויים שלכם ביעילות עם גיבוי הענן של Asigra באמצעות דחיסת כל המידע, הסרת כפילויות והצפנה תוך כדי תהליך ובמנוחה. מידע מגובה אינו זמין לאנשים בלתי מורשים ולא ניתן להשתמש בו בצורה לא הולמת או להפיץ אותו בניגוד לאינטרסים של הארגון היות והוא מאוחסן בצורה מוצפנת. צרו יעילות והפחיתו עלויות עם גיבוי הענן של Asigra, המציע אוטומציה מלאה לתהליך הגיבוי של מערכת Salesforce. כדי לייעל את תהליך הגיבוי של פלטפורמת Salesforce, באפשרותכם להיות יעילים ולהפחית את עלויות ההגנה על המידע בענן שלכם על מנת:
 • להפוך את תהליך הגיבוי לאוטומטי על ידי תזמון גיבויים אוטומטיים במרווחי זמן קבועים.
 • להגדיר הודעות והתראות במערכת כדי לקבל עדכונים לגבי הסטטוס וההתקדמות של משימות גיבוי.
 • להגדיר הרשאות גישה לפלטפורמה רק פעם אחת. בכל הגיבויים הבאים, גיבוי הענן של Asigra יתחבר אוטומטית לפלטפורמה בזמן שהוגדר מראש ויבצע גיבוי של המידע על בסיס קבוע.
 • לקבוע כללי שימור מידע ואת מספר הדורות שאתם מעוניינים לשמור במאגרי הגיבוי שלכם.
 • להפוך את ניהול דורות המידע השונים לאוטומטי כדי שלא תצטרכו להחזיק גרסאות מרובות ידנית.
הגנת מידע מקיפה למהדורות Enterprise ו- Unlimited של Salesforce.com כולל:
 • חשבונות
 • אנשי קשר
 • לידים
 • קבצים מצורפים
 • פריטים מותאמים אישית
 • פעילות שיחות צ'ט
 • התקנה (אישית, ניהולית, אפליקציה)

הגנת מידע מאובטחת אוטומטית עבור מערכת SalesForce

גיבוי ושחזור ענן לענן גמיש
ניתן להתקין ולהטמיע בקלות את מערכות גיבוי הענן של Asigra עבור Salesforce וברגע שהמערכת מזהה אוטומטית משתמשים חדשים אתם יכולים לבחור להוסיף אחד כל פעם או את כולם בבת אחת לגיבוי מתוזמן. אתם תבחרו את תדירות הגיבוי העונה לצרכי הארגון שלכם בצורה הטובה ביותר, בין אם זה כל שעה, כל יום, כל שבוע או מדי חודש. אתם יכולים גם לבחור לגבות מערכי מידע שונים במרווחי זמן שונים. כל המידע עובר דחיסה, מוצפן, מוסרות ממנו כפילויות ואז הוא מאוחסן בסביבת ענן מאובטחת פרטית, ציבורית או היברידית.

צמצמו את ההשפעה על ההכנסות
מה תהיה ההשפעה על הארגון שלכם אם המידע על לקוחות קיימים או פוטנציאליים נמחק או אבד לצמיתות? Asigra מערכת גיבוי הענן לפלטפורמת Salesforce יכולה לסייע לכם להגן על חשבונות, אנשי קשר, לידים, קבצים מצורפים, פריטים מותאמים, פעילות שיחות צ'ט והתקנה (אישית, ניהולית ואפליקציה), כדי למנוע אובדן מידע כתוצאה מטעות משתמש מכוונת או מקרית, מתקפות תוכנות כופר ונוזקות, מחיקת מידע קיים לא מתוכננת ו/או הפרות מידע.

שחזורים מהירים
גיבוי הענן של Asigra של Salesforce מציע לכם את האפשרות לשחזר רק את המידע או לשחזר את הסכימה ואת המידע ללא צורך להעלות קבצי CSV. נהלו בקלות את הגרסאות והדורות של המידע שלכם. חזרו לעותק המידע שלכם בנקודת זמן קודמת תוך דקות.

קבלו התראות במייל
גיבוי הענן של Asigra עבור מערכת Salesforce כולל התראות והודעות אוטומטיות במייל כמו גם את היכולת לבצע ניטור של הגיבויים באמצעות קונסולת ניהול מבוססת-רשת.

הגדירו זמנים לתרגולי התאוששות מידע
אתם יכולים גם לתזמן ולהריץ בדיקות התאוששות מערכת Salesforce בתדירות שרצויה לכם.

גישת הפתרון של Asigra אינה קובעת "מידה אחת מתאימה לכולם". במקום זה, גיבוי הענן של Asigra עבור Salesforce מפשט את הגנת המידע בהתאמה לערך של המידע שמוגן על בסיס גרנולרי. התוצאה היא הגנה טובה יותר, בעלות נמוכה יותר ומורכבות נמוכה בהרבה ממה שניתן להשיג באמצעות פתרונות נקודתיים לא משולבים רבים שמספקים הגנה רק לתת-קבוצה של מקורות מידע. פלטפורמת הגנת המידע וגיבוי הענן של Asigra מתוכננת לביצוע יעיל והתאמה לארכיטקטורת ענן ציבורי, פרטי והיברידי היא מצוידת בתכונות הבאות:
 • ארכיטקטורה של אספקת תוכנה ללא התקנה בתחנת קצה לטובת אבטחה גבוהה, התקנה והטמעה וניהול טובים יותר.
 • הסרת כפילויות גלובלית וטכנולוגיית דחיסת מידע לצמצום עלויות אחסון אתרים למינימום.
 • אבטחה עם אישור ההסמכה לתקני אבטחת מידע NIST FIPS 140-2, כולל AES 256 להצפנת מידע במהלך התהליך ובזמני המתנה / חוסר פעילות, על מנת לתת מענה לדרישות הפיקוח על המידע HIPPA HITEC ותקנות ממשלתיות נוקשות אחרות.
 • תיקון וולידציה אוטומטיים של יכולות שחזור המידע המבטיחים כי המידע אכן ישוחזר.
 • אפשרות איתור מיקום ומחיקת מידע מרחוק של נקודות קצה ניידות.
 • שכפול מכונה וירטואלית והתאוששות מאסון כדי להקטין למינימום הפסקת שירות.